logo
logo szymansky

Coś więcej o nas

Nasze doświadczenie to

Zrealizowane projekty
(grafiki, fotograficzne, filmowe, strony internetowe)
285
Tworzymy od
(pierwszy projekt komercyjny)
18 lat
Kreatywnych specjalistów
(niestety nie każdy pozwolił umieścić się na tej stronie)
17

trochę więcej o nas

PreviousNext
Copywriter
Michał Wojczek
W swojej karierze pracował na stanowiskach redaktorskich w kilku magazynach jego aktualnym zadaniem jest stworzenie odpowiednich warunków do rozwoju firm.
Operator UAV
Daniel Siwiec
Licencjonowany operator bezzałogowych pojazdów latających.
SEO Specialist
Marcin Szymański
Specjalista posiadający kilkunastoletnie doświadczenie, swoje pierwsze kroki w branży SEO stawiał w 2005 roku, współpracował z największymi firmami w Polsce.
Blog
WEB Developer
Olaf Szymański
Web fullstack developer tworzący strony z pasji, w swojej karierze zrealizował kilkadziesiąt komercyjnych projektów dla małych i średnich firm.
Web Developer
Hammad Shafiq
Front-end developer z doświadczeniem w tworzeniu projektów opartych o najnowsze standardy projektowania RWD, CSS3, HTML5, PHP, JavaScript ES6+ oraz posiadający umiejętności z UX/UI design.

Nasza kadra

Olaf Szymański

Właściciel, menadżer projektów

Pracujący przy grafice od 2005r, programujący od 2007r, pierwszy projekt komercyjny wykonany w 2008r, aktywnie dokształcający się w dziedzinie projektowania, marketingu, programowania, fotografii oraz zarządzania kadrą.

Krzysztof Łozowski

Specjalista ds. klientów kluczowych

W sektorze handlowym od 2006r. Swoją przygodę zaczął w Stanach Zjednoczonych ,a następnie aktywnie pracował na terenie Niemiec i Polski. Dbający o poprawę kultury pracy i stosunków między firmą a klientami, stale podnosi wiedzę teoretyczną jak i wyniki sprzedaży.

Renata Polisiakiewicz

Social media menager

Marketingiem i social mediami zajmuję się od 9 lat. Specjalizuję się głównie w komunikacji na platformie Facebook, LinkedIn i Instagram.
Dodatkowo posiadam 11 letnie doświadczenie w copywritingu oraz content marketingu. Przygotowywałam raporty analityczne z różnych branż, artykuły do prasy tradycyjnej, wpisy blogowe oraz wsady treści na strony internetowe.

Igor Ojrzyński

Programista backendowy, menadżer projektów

W IT pracuje od 2013 roku, pracując na stanowiskach od Specjalisty ds. baz danych przechodząc przez programistę PHP a kończąc u nas n zarządzaniu projektami.

Marcin Szymański

Specjalista SEO /SEM

Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie, swoje pierwsze kroki w branży SEO stawiał w 2005 roku, współpracował i współpracuje z największymi firmami w Polsce.

Marta Kasprzyk

Copywriter

Zajmuje się pisaniem ciekawych i angażujących treści, tekstów blogowych i eksperckich dla firm lokalnych i marek działających na rynku krajowym. Łączy content z marketingiem w social mediach. 
Stale rozszerza swoją wiedzę podczas szkoleń i kursów

Oktawian Gawryś

Grafik, projektant UI, montażysta wideo

Pasjonat grafiki komputerowej. Od 2019 pracujący w zawodzie, zdobywał doświadczenie w tworzeniu interefejsów oraz grafiki użytkowej. Czynnie śledzi aktualne trendy, tworząc projekty cieszące oko klienta.

Michał Wojczek

Copywriter

W swojej karierze pracował na stanowiskach redaktorskich w kilku magazynach, aktualnie jego zadaniem jest tworzenie angażujących tekstów reklamowych.

Piotr Łukjaniec

Programista Full stack, projektant UI

Pasjonat programista, pomimo młodego wieku bardzo szybko rozwija się w kierunku swojej pasji, realizując każde nawet najtrudniejsze postawione mu zadanie.

Daniel Siwiec

Operator UAV, programista backendowy

Licencjonowany operator bezzałogowych pojazdów latających, pasjonat i profesjonalista, Magister teleinformatyki, aktywnie rozwijający swoją wiedzę w kierunku uczenia maszynowego oraz programowania backendowego.

Katarzyna Nadworna

Fotograf, operator kamery, montażysta

Fotografią zajmuje się od 2012 roku, filmem od 2014. Pracowała przy projektach fotograficznych i filmowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Na swoim koncie ma wystawy prac fotograficznych w PL i DE. Specjalizuje się w fotografii ślubnej, wnętrz, reportażach, również filmowych , filmach reklamowych i ślubnych.
envelopephone-handsetcrossmenu