logo
logo szymansky

2023-01-15

2 powody, dla których WordPress nie traci na popularności?

Strony internetowe powstające na bazie WordPressa od lat cieszą się niesłabnąca popularnością. Skąd tak duży sukces? Dlaczego WordPress posiada tylu zwolenników?

WordPress - łatwość obsługi

Jedną z najważniejszych zalet dla użytkownika jest łatwość w obsłudze. CMS jest bardzo intuicyjny, bez problemu można znaleźć najważniejsze funkcjonalności. Jednocześnie oferuje sporo możliwości, zarówno w zakresie edycji wpisów, dodawania grafik lub całych galerii zdjęć itp.

Duże możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb

Programiści zajmujący się tworzeniem stron internetowych, tacy jak my, budując stronę w oparciu o CMS WordPress bez problemu dopasują wygląd i funkcjonalność witryny do prawie każdych potrzeb. Tworząc motywy wyglądu samodzielnie oraz tworząc lub dobierając liczne pluginy, w połączeniu z naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że żadne wyzwanie nie jest nam straszne.Tworząc strony internetowe oparte na WordPressie na każdym etapie projektujemy strony samodzielnie, nie korzystamy z gotowych layoutów i to właśnie dlatego możemy wykonać Twoją stronę tak, aby była dopasowana do Twoich potrzeb. Zależy Ci na profesjonalnej stronie? Zapraszamy do kontaktu!

envelopephone-handsetcrossmenu